KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13778029
nr 1377 8029
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Vintermotiv med kyrktorn, ej signerad, 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:44:13
300 kr
450 kr
600 kr